close
Мільйонер за 7 років
Нехай прибуде з вами сила складного відсотка!
Наближаючись до 30-ти років, моє головне завдання не було вирішено. Фінансові проблеми, які мав вирішити бізнес, не вирішилися.
KFN

У моєму юнацькому уявленні єдиним джерелом великих грошей міг бути лише бізнес. За цією логікою я навчався на кафедрі комерційного права юридичного факультету, і у 2012 році разом із партнером було створено юридичну компанію “KFN”, яка працює і сьогодні.

"8 років діяльності

За вісім років діяльності ми пережили: становлення, сотні юридичних кейсів, інфляцію, відтік клієнтів, кризу, скруту, зростання та збільшення штату співробітників у 10 разів.

MiroslavKorol

2018

У серпні 2018 року ми створили YouTube-канал «Мільйонер за 7 років»"

Майже щотижня виходить новий випуск, у якому ми шукаємо відповідь на запитання: чи можна створити капітал, еквівалентний 1 мільйону доларів протягом 7 років, якщо слідувати фінансовим алгоритмам, про які говорять багаті люди та написані книги.

Перейти на канал
Youtube
Протягом усього цього часу особисто для мене було важливо відповісти на запитання: чи є наука про гроші?

Чи можна говорити про існування «ГрошоЛогії» як науки на рівні: біології, філології, геології тощо? Іншими словами, чи є якась «грошогологія» зі своїми формулами, алгоритмами та закономірностями, знаючи які кожен може навчитися створювати капітал так само, як знаючи арифметичні формули, навчитися вирішувати математичні рівняння?

За роки існування проекту «Мільйонер за 7 років» ми вже протестували на собі інвестиції в нерухомість, прибуткові автомобілі, фондовий ринок, криптовалюту, державні облігації, депозити та інше. І зараз можу з упевненістю сказати, що «грошологія» існує. Це не міф! Однак це і не доступна реальність.

Ми знайшли правильну дорогу і бачимо, як можна досягти бажаної фінансової свободи!
MiroslavKorol

Результатами цих пошуків ми хочемо поділитися на наших курсах, семінарах, консультаціях та зустрічах. Приходьте, знайомтеся, навчайтеся та капіталізуйтеся разом із нами!

Дивитися усі курси